מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

ברוכים הבאים לעמוד מחשבי המדיה סנטר של קיסר מחשבים.

מערכת קולנוע מחשב מדיה סנטר לסלון (לסרטון לחץ פה) היא מזמן כבר לא חזון העתיד, מדובר במוצר שמטרתו לחבר את כל הטכנולוגיה הדיגיטלית בבית כגון: מחשבים, סמארטפונים, טאבלטים וכדומה....
מחשב הסלון שלנו נותן לנו אפשרויות רבות של צפייה בתכנים באינטרנט סרטים סדרות הופעות ועוד...
היום כבר די 
שכיח להגיע לחבר או לקרוב משפחה שחיבר מחשב לטלויזיה, סטרימר או מיני פי סי, אני חייב לציין ולומר שלדעתי מדובר במוצר חובה לכל חובב סרטים, סדרות או כל תוכן אחר.

האינטרנט מלא במידע ובתכנים אין סופיים וברגע שאנחנו מחברים את המחשב לטלויזיה הכל ניהיה נגיש בסלון שלנו, הרבה מהאנשים שאני מכיר פשוט חיברו מחשב בסלון לטלויזיה וגולשים להנאתם באתרים המגוונים ברשת. הכן מדובר בדרך פשוטה יחסית, אבל לחלוטין לא יעילה ואני הסביר למה.
הגלישה באתרים באינטרנט מלאה בחלונות קופצים ומעצבנים, פרסומות רבות, באתרים מסויימים נחשוף את המחשב לווירוסים ותוכנות ריגול, באתרים אחרים נמתין זמן רב יחסית לתחילת הסרט או הסדרה, בחלקם נדרש "לתרום לאתר", ישנם אתרים מזוייפים שמציעים תוכן וכשאנו לוחצים אין שם קישור לסרט או לסדרה המבוקשת והאיכות לא תמיד טובה, אז מה עושים ?

אני יכול לספר באין סוף מילים ומניסיון של שנים על למה לא צריך להוריד סרטים באינטרנט, אני גם יכול להסביר מה עדיף ומה לא, אבל אני פשוט יפשט את הנושא KODI TV! (בשם הישן שלה xbmc).
KODI TV היא תוכנת קוד פתוח שמטופחת על ידי מיטב המתכנתים בארץ ובעולם בשפת התוכנה פייטון, התוכנה נועדה להעביר לכם את התכנים שתרצו ללא וירוסים, ללא פרסומות, בצפייה ישירה באינטרנט, בממשק ידידותי, ואפילו בשליטה מהסמארט פון. המערכת בנויה בצורה של vod ענק שבו תוכלו למצוא סרטים, סדרות חדשות, ערוצי טלויזיה מהארץ והעולם, מוזיקה, קריוקי ועוד ועוד ועוד... , החסרון היחידי של התוכנה הוא בהגדרתה מדובר בתוכנה לא פשוטה למשתמש הממוצע, ישנם מדריכים רבים באינטרנט וסרטונים רבים ביוטיוב כיצד לעשות את זה ואני מזמין את הסבלניים ואוהבי האתגרים להתקין ולהגדיר את התוכנה בעצמם, (חשוב לי לציין שהתוכנה חינמית לחלוטין ולא שייכת לאף אחד!).

המחשב הסלוני שלכם יכול להיות גם מכונת משחקים מדהימה, על ידי התאמה של מעבד טוב, כרטיס גרפי חזק, ושני ג'ויסטיקים אלחוטיים תוכלו לשחק במשחקים החדשים ביותר בגרפיקת hd וסאונד מעולה, ניתן לבנות מחשב סלוני שיהיה כמו הקונסולות החזקות ביותר.

במידה ואתם צריכים לרכוש מחשב סלוני אנחנו בקיסר מחשבים כבר קיימים בתחום שנים רבות, אנחנו מציעים שירות של מכירת המחשב המתאים ללקוח במחיר משתלם, התקנה בבית הלקוח, פתרון בבעיות רשת האינטרנט למחשב הסלוני, עזרה בהתקנת התוכנה במחיר שעת טכנאי וגם שיעור לימוד בסבלנות על כוס קפה בבית הלקוח.

לכל מי שמעוניין לנסות לבד אני מדביק לכם קישור לאתר הקוד הפתוח של 
KODI TV ובהצלחה!

לחצו פה לאתר הקוד הפתוח של 
KODI TV

לרשותכם מידע נוסף בקישורים מצד ימין של העמוד או בחרו בקישור המבוקש למטה.

קצת על המפרט של המחשב (לחץ פה)


תמונות של מחשבי מדיה (לחץ פה)

סרטונים בנושא מחשבי מדיה (לחץ פה קישור 1)  (לחץ פה קישור 2)


מה זה xbmc ?, איך להתקין xbmc, מי מתקין xbmc ?, xbmc, מה זה 
KODI TV, מה זה קודי ?, מה זה KODI TV ?, KODI TV ?, איך להתקין xbmc ?, תרגום בעברית xbmc ?, איך להגדיר xbmc ?KODI TV איזה מחשב טוב ל xbmc ?, כמה עולה xbmc ?, איך רוכשים xbmc ? , xbmc נתניה, xbmc תל אביב, xbmc חדרה, xbmc ראשון לציון, xbmc בחינם,