מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

 התמונה להמחשה בלבד.
מחשב סלוני , מחשבי מדיה סנטר , מתקין מחשבי מדיה סנטר , התקנת מחשבי מדיה סנטר , מתקין מחשבי מדיה סנטר , הרכבת מחשבי מדיה סנטר , הרכבת מחשב מדיה סנטר , מדיה סנטר , קניית מחשב מדיה סנטר , רכישת מחשב מדיה סנטר,מחשב קולנוע ביתי,מחשב לקולנוע ביתי,מחשב קולנוע,
Home Theater Personal Computer - מחשב סלוני
מחשב סלוני או בשמו המקצועי (HTPC) או בעברית מחשב קולנוע ביתי הוא מחשב מדיה סנטר המתפקד כרכיב המרכזי של מערכת קולנוע ביתי.

מחשבי מדיה סנטר משמשים להצגה ולהשמעה של מדיה דיגיטלית כגון: תמונות, מוזיקה, וידאו מכל הפורמטים ברזולוציה הגבוהה ביותר ולתכני תלת מימד.

למחשב סלוני יציאות וידאו מרובות לטלוויזיה ברזולוציה גבוהה טלויזיות קולנוע ביתית עם 5.1 עד7.1 ערוצי שמע או יציאה דיגיטלית , ולחלקם הקטן הכנה עתידית לטלויזיות מסוג 4, 8 קי

מחשב סלוני עשוי לכלול גם אפשרות ללכידת וידאו ממקורות שונים כמו מצלמה או ממיר של יס או הוט מצלמות אבטחה, וקורא כרטיסי זיכרון.

ניתן לחבר מחשב סלוני לרשת הביתית לשם שיתוף משאבים בין המחשבים בבית במשרד או שימוש באינטרנט. כמו כן, ניתן לשדר לכל סטרימר מכשיר סלולרי טאבלט או קונסולת משחקים.

מכיוון שהמרחק בין הצופה למסך הוא גדול יחסית, נוח ומקובל להשתמש באמצעי שליטה כגון מקלדת מדגם k400 שהיא המומלצת ביותר לדעתי  , או באפליקציות לסמארטפון.


בקיסר טכנולוגיות אנו מתאימים את מערכת המדיה הסלונית לפי צרכי הלקוח לאחר פגישה ותיאום ציפיות
.