מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

​התמונה להמחשה בלבד.

מילות חיפוש:
סטרימר , התקנת סטרימר , קניה של סטרימר ,לקנות סטרימר ,לרכוש סטרימר , להתקין סטרימר ,לחבר סטרימר ,לעדכן סטרימר ,הרכבה של סטרימר ,מתקין סטרימר ,התקנת סטרימרים , מתקין סטרימרים ,הרכבת סטרימרים , רכישה של סטרימרים , רכישה של סטרימר ,התקנת סטרימר בבית הלקוח , התקנת מזרים מדיה , קניית מזרים מדיה , רכישת מזרים מדיה , התקנת מדיה סמטר , רכישת סטרימר , רכישת מדיה סנטר ,,
סטרימר Minix Neo X8-H Plus, סטרימר Minix Neo X8 Plus,סטרימר Minix NEO Z64 Android,נגן מדיה Quad Core Minix Neo X6 8GB Media Hub, minix

התקנת סטרימרים (מזרימי מדיה).
התקנת סטרימרים או בעברית "מזרים מדיה" (Digital Media Receiver או DMR) בבית הלקוח.

אז מה זה למעשה סטרימר ?(סרטון הדרכה)
סטרימר הוא מכשיר אלקטרוני אשר מסוגל להתחבר לרשת המחשבים הביתית.
באמצעות כבל ביתי (Ethernet) או אלחוטי (Wi-Fi), המכשיר יכול לגשת לקובצי מולטימדיה דיגיטליים (מסמכים, מוזיקה, תמונות, ווידאו) אשר מאוחסנים על גבי המחשב או המחשבים האישים או שרת תקשורת על מנת לנגן אותם על גבי ציוד אשר מתאים לסוגים שונים של בידור. כגון: מערכת סטריאו, מדיה סנטר ,טלוויזיה, טלויזיה חכמה או קולנוע ביתי.


התקנת סטרימרים מאפשרת יכולות מתקדמות כדלקמן:
במידה וקיים חיבור לרשת האינטרנט ניתן לנגן שידורי רדיו דיגטליים, לצפות בשידורי וידאו מקוונים, לצפות בסרטים או סדרות, לנגן פודקאסטים או אפילו לגלוש באינטרנט. תלוי בדגם המכשיר כמובן.

התקנת סטרימרים היא לא דבר פשוט. למרות שהרבה מהחברות מנסות להפוך את המכשירים לקלים לשימוש, עדיין, מדובר בדבר מורכב מאוד במידה  ואנו מעוניינים במיצוי מלא של המכשיר בצורה הטובה ביותר.

התקנת סטרימרים בקיסר טכנולוגיות הופך להיות פשוט וקל. אצלנו תוכלו לרכוש את כל סוגי הסטרימרים, להתאים אותם עבורכם ולקבל שירות והתקנה בבית הלקוח.
בנוסף ניתן ללחוץ על הקישור: מה זה מיני פי סי ? מחשב מבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד


מחשב מבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד


MINIX   ,   xtreamer   ,   dvico   ,   Minix Neo X7   ,   intel mini pc   ,   android tv   ,   kodi tv