מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

תמונה להמחשה בלבד!
google cardboard

​מילות חיפוש:

גוגל כארדבורד, גוגל קארדבורד, מה זה גוגל כארדבורד ?, מה זה גוגל קארדבורד ?, קארדבורד של גוגל, כארדבורד של גוגל, משקפי מציאות מדומה, המשקפיים של גוגל, משקפי מציאות מדומה של גוגל, כמה עולה גוגל קארד בורד ?, גוגל קארד בורד, גוגל כארד בורד, מה זה גוגל קארד בורד ?, מה זה גוגל כארד בורד ?

לקריאת מאמרים נוספים בנושא משקפי מציאות מדומה פרוייקט גוגל קארדבורד (לחץ פה)

מה זה גוגל כארדבורד ?


גוגל קארדבורד, הנו פרויקט שגוגל השיקה באמצע שנת 2014. מה שמדהים הוא שמעטים שמעו על הפרויקט, נכון לתאריך 16.03.15, על אף שמדובר באחד הפרויקטים היצירתיים במיוחד של גוגל בשנים האחרונות. הפרויקט, הנו מוצר חוויתי אשר מעצים את חווית הגלישה, הצפייה והמשחקים הווירטואליים. ניתן לדמות זאת למשקפיים גדולים אשר מרכיבים על הראש ובתוכם אנו מניחים את מכשיר הנייד שלנו כך שאנו צופים בו בקירוב, באופן ברור יותר, דמו את עצמכם יושבים אל מול מסך גדול, שכל שאתם רואים זה אך ורק את המסך, בנוחות ומבלי לאמץ את העיניים. המוצר קליל ונוח וכמעט שלא מרגישים אותו, כמעט כמו להרכיב משקפיים אשר בהם רואים את מסך הטלפון בגדול, בקירוב ובתלת מימד. נשמע מדהים נכון? אז זהו, שזו באמת חוויה מדהימה.
אז איך זה התחיל? גוגל פתחה בפני המפתחים שלה את הרעיון בנושא משקפי מציאות וירטואלית והיה חשוב לה ליצור מוצר מדהים וחוויתי בעלות נוחה לכל כיס.
למי שעוד לא התעדכן, שנת 2015 הולכת להיות שנה מאוד מעניינת בתחום הגאדג'טים הלבישים. מוצרים כגון: CaesarOne-VR, פרויקט אוקולוס שנרכש על ידי סוני, הקסדה של סוני Samsungs Gear VR, ועוד רבים אחרים.
הגוגל קארדבורד מציעה תכנים אין סופיים של משחקים, גלישה באינטרנט, גלישה קולית, צפייה בסרטים והאזנה למוסיקה והכל בגדול!!!
הגוגל קארדבורד מתחלק לשני תחומים: האחד הינו תחום פיתוח האפליקציות עבור הגוגל קארדבורד. התחום השני הינו יצירת משקפי מציאות מדומה ביצירה חופשית. מה הכוונה ? הכוונה היא שכל אדם יכול לבנות לעצמו את המשקפיים כראות עינו, על ידי מפרט באתר גוגל קארדבורד ישראל, באתר תמצאו את המידות, החלקים והמפרט הנדרש.
ישנן הרבה דוגמאות ברשת לגוגל קארדבורד שבנו אנשים. יש אנשים שבנו מתבנית ביצים, ברזל, פלסטיק, התקינו על המשקפיים, מפחית, נייר, מקלות של ארטיק וכדומה... ובשילוב עם עדשות, מגנט, חתיכת רוכסן, וו, לולאה וגומייה יש לכם סוג של גוגל קארדבורד. גוגל קארדבורד מעניק חוויה של מציאות מדומה, ותצוגה סטריאוסקופית של 360 מעלות.
גוגל קארדבורד מאפשרות לאדם לראות את המציאות כמציאות נפרדת ובמימד מקביל שבו השמע והתמונה מציאותיות לא פחות מהמציאות עצמה. המשחקים מהממים ביופיים והמשחקים לא יביישו את טובי קונסולות המשחקים.
הצפייה בתכנים כגון יוטיוב, הופכת לחוויה מטריפת חושים. הטיול בגוגל ארץ דומה לטיול בפארק, ניתן לבקר בארמון וורסאי בטיול מודרך ובלחיצת כפתור להשקיף על כדור הארץ מלמעלה בספינת חלל.
נכון לרגע זה, יש מאות אפליקציות להורדה וזה קרה תוך חודשים ספורים בלבד.
אני זוכר שלפני חודשיים היו כמה אפליקציות ספורות בלבד, המפתחים הבינו וגם אני שאנו נמצאים בחוד החנית של המהפכה, שזאת שנת הקארדבורד vr.