מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333


תקלות נפוצות מחשבים,תקלות מחשב,תקלות מחשב נפוצות,פתרון תקלות נפוצות בהתקנת מחשב אישי,שאלות ותשובות תקלות נפוצות במחשב,תקלות במחשב אוסף תקלות ופתרונות​,תקלות מחשב שאפשר לתקן לבד וחינם,תקלות מחשב שאפשר לתקן לבד,חומרה תקלות במחשב,טיפול בתקלות נפוצות,איך לתקן מחשב,איך לתקן מחשב שנכבה,כיצד לתקן מחשב שאינו פועל,כיצד לתקן מחשב שאינו פועל,איך לנקות וירוסים,איך לתקן מחשב איטי שיהיה מהיר יותר,איך לתקן וירוס,איך לתקן וירוס,איך לעשות זאת בעצמך תיקון מחשב בצורה פשוטה,עזרה בתיקון המחשב,סיוע בתיקון מחשב,החלפת זיכרון במחשב,הוספת זיכרון למחשב,טכנאי מחשבים נתניה,טכנאי מחשבים בנתניה,מעבדת מחשבים בנתניה,מעבדת מחשבים,איך לחבר ספק,איך להחליף ספק במחשב,איך להחליף ספק למחשב


מאמר בנושא איך לתקן תקלות נפוצות במחשב


איך לתקן תקלות נפוצות במחשב המחשבים הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מעולמנו, גם כחלק מעולמנו החברתי כגון facebook ומיני אתרי רשתות חברתיות וגם בניהול הפנאי שלנו הכולל גלישה לאתרי מידע ותוכן בידור ופנאי.
כיום יהיה קשה לכל אחד מאיתנו לדמיין את עצמו ללא מחשב ולכן כתבתי מאמר שאולי יעזור לכם לזהות תקלות ולנסות לסדר אותם בעצמכם.

וירוסים ותוכנות ריגול:
איך לתקן תקלות נפוצות במחשב במידה והתקנתם מערכת הפעלה מחדש או שקניתם מחשב חדש, חשוב לדאוג להתקין תוכנת אנטי וירוס, כיום יש כמה חברות גדולות בתחום האנטי וירוסים , ואני המליץ על שלושה, הראשון יהיה אנטי וירוס מבית מיקרוסופט אנטי וירוס חינמי לחלוטין למשתמשים במערכת הפעלה וינדוס ניתן להוריד מאתר מיקרוסופט, השני מבית חברת avg  גם הוא אנטי וירוס חינמי ניתן להוריד מאתר החברה , והשלישי nod אנטי וירוס בתשלום אבל זול יחסית ניתן רכוש אותו בחנויות המחשבים או להוריד מאתר החברה.
מחשב איטי:
במידה ומדובר במחשב חדש עד שנה לרוב מדובר בוירוס או תוכנה מזיקה למרות שישנם תקלות מכניות שעלולות לגרום לאיטיות , במידה ומדובר במחשב שמעל שנה אולי פשוט שדרוג הזכרון או המעבד תפתור את הבעיה ,ניתן לקנות את החלקים לבד בחנויות המחשבים ולהרכיב יש מספיק מדרכי שדרוג שמסתובבים באינטרנט כולל מדרכי וידאו לעשה זאת בעצמך ביוטיוב.

דיסק קשיח:
איך לתקן תקלות נפוצות במחשב חלק זה של המחשב רגיש במיוחד כי בניגוד למעגלים אלקטרוניים, דיסק קשיח הוא אביזר מכני, שליבו מסתובב במהירות עצומה ולכן כל מכה או זעזוע עלולה לגרום לאובדן המידע שלנו, חשוב לציין שכל המידע יושב בדיסק הקשיח של המחשב כולל מערכת ההפעלה עצמה.
אני תמיד ממליץ לגבות את כל הנתונים בענן ברשת ולהשתמש בכונן ssd  זה כונן הרבה יותר אמין מכיוון שאין בו חלקים נעים כונן ה ssd זה למעשה דיסק און קי גדול בנפחים שמתאימים למחשב הכוננים הללו אומנם יקרים יותר אבל זה שווה את ההשקעה, חשוב לי לציין היתרון נוסף של כונני ה ssd  היא המהירות שלהם בטעינת קבצים.

 
ספק כוח:
איך לתקן תקלות נפוצות במחשב ספק הכוח הוא הלב של המחשב הוא מעביר את החשמל לכל חלקי המחשב כגון: לוח האם הזיכרונות הכונן הקשיח ועוד.
ספקי כוח מתקלקלים לעיתים קרובות בעיקר הזולים שביניהם ניתן למנוע קלקולים על ידי ניקוי המחשב מאבק ולכלוך פעם בכמה חודשים.
במידה והמחשב לא נדלק כלל לא פעם מדובר בספק כוח שרוף ולכן יש להחליפו, הפעולה די פשוטה פותחים את המחשב בודקים באיזה דגם של ספק מדובר רושמים על דף נייר או מצלמים בסמארטפון וקונים בחנות מחשבים ספק זהה או טוב יותר תלוי כל מקרה לגופו.
הוראות להחלפת הספק:
שימו לב איך הכל מחובר כבו את המחשב הוציאו את הספק הישן וחברו את החדש במקומו דאגו שכל החיבורים יהיו זהים בתום ההתקנה ומחוברים כראוי,זהו סיימתם מה שנשאר זה להדליק את המחשב ולהמשיך ולגלוש.


הרחבת כרטיס זיכרון
איך לתקן תקלות נפוצות במחשב ככל שהזמן עובר מערכות ההפעלה משתכללות ותוכנות המחשב הופכות כבדות יותר ומתקדמות יותר, המחשב זקוק לזיכרון גדול יותר, לכן מומלץ אחת לשנה שנתיים להוסיף זיכרון למחשב,פשוט נגשים לחנות המחשבים וקונים תוספת זכרון מדובר בכרטיס שאותו אנחנו מכניסים לסלוט מיועד במחשב.