מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

​התמונה להמחשה בלבד.
מערכת קולנוע ביתית , קולנוע ביתי ,קולנוע ביתי נתניה , קולנוע ביתי תל אביב , מחשב קולנוע ביתי , מערכת קולנוע ביתי , רמקולים לקולנוע ביתי , מדיה סנטר קולנוע ביתי , קולנוע סלוני , מערכת קולנוע לסלון , מערכת קולנוע סלון , רמקולים לקולנוע ביתי ,מחשב לקולנוע ביתי ,התקנת קולנוע ביתי , התקנת מחשב קולנוע ביתי,מכירה של קולנוע ביתי , מאמר בנושא קולנוע ביתי , מאמרים קולנוע ביתי , מאמר מחשב סלוני
חוויה בלתי נשכחת זה מערכת קולנוע ביתית

בקיסר קולנוע ביתי ערב משפחתי מקבל משמעות אחרת ומלאה בהפתעות, פשוט לעבור מחוויה לחוויה. מערכות הבידור הביתיות של ימינו מאפשרות לך ליצור אירועי בידור משפחתיים מיוחדים כגון ערבי סרטים, טורנירי משחקים, מצגות מולטימדיה ועוד. רק תכינו פוקפורן וצאו לדרך.בקיסר קולנוע ביתי הופכים את זמן הבילוי המשפחתי לערב מהסרטים, יוצרים אירועים מהנים במערכת הבידור.
אצךנו תגלו תמונות וסאונד ברמה שלא הכרתם, אפשרות נוחה לאינטרנט ולצפייה בסרטים, סדרות ועוד. הבית הופך פתאום למרכז הבידור האולטימטיבי.
בנוסף, מערכת הסאונד של קיסר קולנוע ביתי יגרום לכם לחשוב שאתם נמצאים בקולנוע העתיד, באצטדיון מלא באנשים, בתוך המשחק, בקונצרט או בכל מקום שהדמיון שלכם ייקח אתכם אליו. זה הזמן לצאת מהבית בתוך הבית.

בקיסר קולנוע ביתי חוסכים לך כסף, אין צורך יותר ללכת לקולנוע במחירים מופקעים - במקום זאת, ההנאה הקולנועית המתקדמת מגיעה ישר הביתה. חווית הסרטים עם שמע באיכות קולנועית ותמונות FHD וחווית סאונד תלת מימדי. כל דבר שאתה רואה ושומע מרגיש בתלת-ממד, אם זה מטוס קרב באופק של הסרט או טנק עתידני שיגרום לך לרגשי אימה.

בקיסר קולנוע ביתי, כל מה שנשאר לעשות הוא לבחור את הסרטים או הסדרות עבור ערב גדול של הנאה צרופה. וכל זאת עם מאפיינים כמו שליטה מרחוק ב - Wi-Fi מובנה להזרמת וידאו וגישה דרך יישומי yatsi לשירותי סרטים פופולריים כמו wall vod, תוכל לבחור מבין סרטים חדשים וקלאסיקות גם יחד.

בקיסר קולנוע ביתי גם אתה סלב , אל תשב מאחור , תשב לך בפינה המפנקת והמרגשת של הספסל הקדמי במשחקי ספורט מכל העולם ואירועי אתלטיקה מרגשים
בFHD  וסאונד חוויתי.

בקיסר קולנוע ביתי הפוך את בני המשפחה לכוכבים עם יצירות אלבומי מולטימדיה מרגשים של בני המשפחה וחברים. ניתן לחלוק ולשתף גם מכרים וחברים לעבודה על ידי הרשת הביתית המתוחכמת ושיתוף בענן.

בקיסר קולנוע ביתי הופכים לך את המדיה הבידורית למערכת חינוכית של ממש, תוכניות חינוכיות, תוכנות לימוד ושירותי מידע אינטרקטיבים. עכשיו לכל ילד יש מורה פרטי.

בקיסר קולנוע ביתי ערב משחקים זה ערב עתידני מלא הפתעות וריגושים , כנסו את המשפחה וצאו לטורנירים חובקי עולם למול שחקנים בבית, בארץ או מחו"ל. צאו להרפתקאות כגיבור אגדי וכיבשו את העולם כי בעולם הדימיון כל ילד הוא הגיבור בדו מימד או תלת מימד זה בכלל לא משנה.

בקיסר קולנוע ביתי נעשה את כל זה אפשרי עבורכם אבל עדיין דבר אחד עוד לא פתרנו עבורכם...       את החטיפים והשתייה הקלה אתם תצתרכו לארגן.