מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333


טכנאי מחשבים נתניה,טכנאי מחשבים בנתניה,טכנאי מחשבים נתניה והסביבה ,מחשבים בנתניה,קניית מחשב בנתניה , טכנאי מחשבים ,טכנאי רשתות ,תיקון מחשבים בנתניה ,תיקון מחשבים נתניה,תיקון לפטופ נתניה
טכנאי מחשבים ושירותי מחשוב בנתניה והסביבה.

טכנאי מחשבים בנתניה בשליטה מרחוק:

במקרים מסוימיים ניתן לטפל בתקלות מחשב מרחוק ולכן אנו בקיסר מחשבים מציעים לכם את שירות התמיכה והתיקונים שלנו מהמעבדה לבית דרך האינטרנט.
השירותים הניתנים מרחוק כוללים מגוון של פתרונות כגון:
תיקוני מערכות הפעלה מכל הסוגים,תיקוני תוכנות,הסרה והתקנה של תוכנות,סריקה לגילוי וירוסים והסרתם, ניקוי המחשב מתוכנות מזיקות,האצת קצב המהירות של המחשב,גיבוי ושחזור מידע,ותחזוקת מחשבים , לשירות לחץ פה.

 מעבדת מחשבים משוכללת.
לרשותכם מעבדת מחשבים מתקדמת לתיקון מחשבים ניידים ונייחים, החלפת חומרת מחשבים כגון לוחות אם, דיסקים קשיחים וזיכרונות כמו גם טיפול בבעיות תוכנה כגון גיבוי ופרמוט מחשבים, טיפול בתקלות, שיפור ביצועי המחשב ועוד.

 טכנאי מחשבים בנתניה עד הבית:
במקרים כגון:
ניקוי חלקים פנימיים במחשב,החלפה ושידרוג לכל החלקים במחשב,החלפת חלקים מקוריים למחשבים ניידים,עדכון חלקים וציוד היקפי,התקנה ושידרוג חלקים וציוד היקפי,התקנה והגדרה של ציוד וידאו.
במידה וניתן לסדר את התקלה במקום העסק או הבית זה יעשה במקום, ובמידה וזה לא יתאפשר המחשב ילקח למעבדה ובסיום הטיפול בתקלה יוחזר ויורכב בבית הלקוח או העסק.

טכנאי מחשבים ורשתות בנתניה:
טכנאי רשתות מתמחה בנושא רשת המחשבים בבית או במשרד כגון:
תקשורת שבין המחשבים,התקנת רשת אלחוטית,ניהול רשתות מחשבים, רשת שיתופית בענן לבית ולעסק,איחוד מאגרי נתונים,והגדרות רשת.

טכנאי מחשבים בנתניה ומכירת מחשבים:
אנו מייעצים מוכרים ומרכיבים את המחשב בבית הלקוח, וכל זאת ייעשה בליווי והדרכה על ידי טכנאי מחשבים צמוד.
מחירי המחשבים שלנו במחירים הזולים בשוק למול המתחרים.

קבלו הצעת מחיר מהירה למחשבים ניידים, נייחים, טאבלטים, מסכים, דיסקים קשיחים פנימיים וחיצוניים, זיכרונות, כרטיסי מסך וכי”ב. קבלו אחריות מלאה על כל רכיבי החומרה שרכשתם וגם הנחה יפה על התקנתם
במחשבכם. המחיר נמוך ממחירי השוק.


שירות אדיב זה הזכות שלנו והכיף שלכם.