מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

נזכור!
xp עדכונים , xp וירוסים , xp שגיאה , xp אנטי וירוס , xp לא מקבלת תמיכה , xp לשדרג , xp בוטל , xp ישן , xp שדרוג , xp לווינדוס 7
שדרוג מערכת הפעלה xp.
סיום התמיכה של Windows XP.
Microsoft סיפקה תמיכה עבור Windows XP במשך 12 השנים האחרונות. אולם הגיע הזמן המתאים, עבורנו ועבור שותפי החומרה והתוכנה שלנו, להשקיע את המשאבים בתמיכה בטכנולוגיות עדכניות יותר כדי שנוכל להמשיך לספק חוויות מצוינות חדשות.

כתוצאה מכך, סיוע טכני עבור Windows XP כבר אינו זמין, לרבות עדכונים אוטומטיים העוזרים להגן על המחשב. Microsoft גם הפסיקה לספק את Microsoft Security Essentials להורדה ב- Windows XP. (אם Microsoft Security Essentials מותקן כבר במחשב שלך, תמשיך לקבל עדכוני חתימות של תוכנה נגד תוכנות זדוניות לפרק זמן מוגבל, אבל הדבר לא יעיד על כך שהמחשב שלך מאובטח, מאחר ש- Microsoft כבר לא מספקת עדכוני אבטחה כדי לעזור להגן על המחשב שלך.)

אם תמשיך להשתמש ב- Windows XP כעת, לאחר סיום התמיכה, המחשב שלך ימשיך לפעול אך הוא עלול להיות פגיע יותר לסיכוני אבטחה ולווירוסים.  בנוסף, Internet Explorer 8 כבר אינו נתמך, ולכן אם מחשב Windows XP שלך מחובר לאינטרנט ואתה משתמש ב- Internet Explorer 8 לגלישה, אתה עלול לחשוף את המחשב שלך לאיומים נוספים. כמו כן, מאחר שיותר ויותר יצרני תוכנה וחומרה ימשיכו למטב לגירסאות חדשות יותר של Windows, ניתן לצפות למספר רב יותר של יישומים והתקנים שלא יפעלו עם Windows XP.

המאמר נלקח מאתר מיקרוסופט: http://windows.microsoft.com/he-il/windows/end-support-help


מערכת ההפעלה הוותיקה (ולא הייתי אומר כל כך טובה) של מיקרוסופט נפרדת מאיתנו , ולכן צריך לשדרג למערכת הפעלה חדשה , בעל עסק שמור על הקבצים שלך ותשתדרג עוד היום.