מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

התמונה להמחשה בלבד!
מילות חיפוש רלוונטיות:

משקפי מציאות מדומה, משקפי תלת מימד, משקפים תלת מימד, משקפים מציאות מדומה, משקפי vr, vr, משקפי מציאות רבודה, מציאות רבודה, samsung vr, samsung gear, samsung gear vr, oculus , oculus vr,


לקריאת מאמרים נוספים בנושא משקפי מציאות מדומה פרוייקט גוגל קארדבורד (לחץ פה)
למה לקנות משקפי תלת מציאות מדומה דגם קיסר ?

מוצר משקפי המציאות המדומה דגם CaesarOne-VR, עבר את כל הבדיקות הדרושות על מנת לעמוד בתקן הפרוייקט והאפליקציות של גוגל קארדבורד והפרוייקטים האחרים בתחום.

ישנם הרבה מוצרים שמתיימרים להיות הדבר האמיתי ב- ebay,alibaba וגם בישראל, אבל חשוב שתדעו שלאחר ניסוי ובדיקה של כל המוצרים, ניתן לומר בביטחון שאין משקפי מציאות מדומה אחת שבדקנו שלא חסר בה משהו.

במשקפי מציאות מדומה נוספים שבדקנו לא היה כפתור מגנטי כלל ובמידה והיה כפתור,הכפתור נמצא לא תקין ולא ראוי לשימוש.

במשקפי מציאות מדומה אחרים לא הצלחנו להכניס את כל דגמי הטלפונים שרצינו. ובכלל לא היה מוצר אחד שבו היו עדשות טובות על מנת להנות ממציאות מדומה ברמה גבוהה. והכי חשוב שלא נהרוס את הענים לנו ולילדים שלנו.

משקפי מציאות מדומה, זה אכן הדבר הבא ולכן במידה ואתם רוצים לחוות את החוויה, יש צורך להשקיע קצת מחשבה במוצר שקונים. גם פה אנחנו רושמים הישג לזכותינו גם במחיר המעולה וגם על מוצר איכותי וללא פשרות ברמת המוצר.

חשוב לי לציין ואף רצוי שתדעו שהמחירים בשוק המשקפי מציאות מדומה האיכותיים, נעים בין 250 ל 350 דולר, ואפילו חיקויים זולים של CaesarOne-VR פשוטים כולל משלוח לישראל יעלו לכם מאות שקלים.

כמו כן, החברות הגדולות משווקות את משקפי המציאות המדומה לדגם אחד ספיצפי בלבד אחלה דרך לעשות עוד כסף.

המחיר שלנו הינו בשקלים ויהיה האיכותי והטוב ביותר באיכות והסטנדרטים הטובים ביותר.

לקוחותינו יוכלו להכנס לפורום הרשמי של CaesarOne-VR ישראל ובו תקבלו את כל המידע בנוגע לאיך לתפעל את המכשיר ואיך להשתמש במשקפי המציאות המדומה, מוצרים נוספים בעתיד, אפליקציות ושירותים להורדה עבורה מכשיר.

לקריאת מאמרים נוספים בנושא משקפי מציאות מדומה פרוייקט גוגל קארדבורד (לחץ פה)