מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

התמונה להמחשה בלבד.

מילות חיפוש:

אוקלוס ריפט או גוגל קארדבורד ?, סמסונג גיר וי אר או גוגל קארדבורד ?, סמסונג גיר וי אר או אוקלוס ריפט ?
אוקלוס ריפט או גוגל קארדבורד ?

אוקלוס ריפט או גוגל קארדבורד ?

נתחיל בהסבר מה זה אוקלוס ריפט בכלל.
אוקלוס ריפט הם סוג של משקפי מציאות מדומה, שהתחילו את דרכם באתר גיוס המונים (אתר שבו הציבור מחליט אם לממן פרוייקט או לא). הפרוייקט מאוד הצליח ועשה "באז" בינלאומי והמוצר הפך ללהיט.
ואז, בפעם הראשונה אחרי עשרים שנה, משקפי המציאות המדומה חזרו לחיים וסוף סוף קיבלו את המקום המגיע להם. כשהחברות הגדולות בעולם הבינו שהצעד הבא של עולם המחשוב פונה ישירות לטכנולוגית המציאות המדומה כולם התעוררו לחיים. סוני, מיקרוסופט, סמסונג, פייסבוק,  גוגול וכמובן אנחנו.
על פי מה שאנחנו רואים ומבינים, אחרי הרבה שנים בתחום המחשבים גוגל תנצח גם בתחרות הזאת. בעוד חברות מסויימות כמו אוקלוס ריפט מיעדים את המוצר שלהם עבור מחשבים וגיימרים, גוגל הלכה על כל מי שיש לו סמארטפון, וידע בסיסי.
במקום לקנות משקפי מציאות מדומה יקרים לחיבור המחשב, גוגל הראתה שניתן לעשות דברים דומים בחתיכת קרטון והמסך האיכותי זה מסך הסמארטפון שלכם.
בגוגל גילו שלא צריך בכלל חיבור למחשב, הסמארטפון יכול לשמש כמחשב ובשנים הקרובות הסמארטפון יהיה יותר חזק ויהיה ניתן להעמיס עליו משחקים כבדים יותר.
במקום להיות מחובר בכבל למחשב, גוגל הראתה שניתן לשדר את משחקי המחשב הכבדים ביותר לסמארט פון ולשחק איתם אפילו מהמיטה בלי לשבת מול הקונסולה או המחשב.
לסיום, אני שמח שאוקלוס ריפט התחילה את המסע המדהים הזה  לכיוון המציאות המדומה, אבל אנו בהחלט יכולים לדמיין את העתיד הלא רחוק, שבו אוקלוס ריפט ישאר בצד, בדיוק כמו המצלמה...


להמשך הכתבה (ליחצו פה)