מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333

התמונה להמחשה בלבד.
מילות חיפוש:

משקפי מציאות מדומה, משקפי גוגל קארדבורד, משקפי CaesarOne-vr, מציאות מדומה ישראל
למה אנחנו לא מחזיקים את כל סוגי משקפי המציאות המדומה ?

הסיבה שאנחנו לא מחזיקים את כל משקפי המציאות המדומה היא פשוטה ובסיסית ביותר.
היה חשוב לנו למכור את הדגם הטוב ביותר, הנוח ביותר והמתאים ביותר למשתמש. מצאנו לנכון, כי  אין צורך למכור ולשווק מוצרים בינונים או לא מוצלחים כשיש דגם אחד מושלם.
אז יהיו אנשים שיגידו ואולי בצדק, שצריך שיהיו מוצרים נוספים במחירים שונים ושהלקוח יבחר. לאותם אנשים אנו עונים בפשטות, לא חסר אנשים שירצו סוגים אחרים וכמו כן לא חסרים אתרים שימכרו להם את המוצרים הפחות איכותיים בכל מיני מחירים שונים ומשונים.
האתר שלנו "מציאות מדומה ישראל", שם לעצמו את המטרה למכור את המוצר הטוב ביותר בשוק כיום, על מנת שהלקוח יהיה מרוצה ויוכל להינות מכל מה שיש למוצר להציע.
כמו כן, יהיו שישאלו למה גוגל יצרו את המשקפיים שלהן מקרטון? והתשובה לזה פשוטה גם היא:
גוגל רצו להוכיח שבעזרת קרטון, עדשות וקצת דבק, הטלפון שלנו יכול להיות משקף מציאות מדומה כמו כל משקף מציאות מדומה אחר ויקר שמפתחים היום. ומה שדי מעניין זה שגוגל עשו זאת שוב, מהפכה, בזמן שחברות ענק כמו סמסונג,סוני ופייסבוק שופכות מליארדי דולרים על מנת למכור לנו משקפי מציאות מדומה יקרים ומסורבלים, גוגל עשתה את זה בקלות על ידי חתיכת קרטון.
בנוסף, כולנו יודעים שימיו של המחשב השולחני כפי שהכרנו אותו ספורים. ואם תשאלו אותנו לאט לאט ובשקט, בזמן שאנחנו עסוקים בשגרה שלנו, הטלפונים החכמים הפכו כל כך חכמים עד כדי כך שבכף ידינו אנו מחזיקים מחשב ברמה גבוהה מאוד. בניגוד לימים שמחשב היה משהו מסורבל להסתובב איתו, בימינו הפך להיות מסורבל לשבת ליד המחשב או לקחת לפטופ. הרבה יותר פשוט ונוח לקחת את הסמארטפון. אבל זה כבר נושא אחר.
קצת על העתיד ואיך הוא יראה...


לקריאת המאמר המלא (ליחצו פה