מספר רב קווי לשירות ומכירה:   09-8320333


מילות חיפוש:
כמה עולה משקפי מציאות מדומה?, כמה עולה גוגל קארדבורד?, כמה עולה אוקולוס ריפט?, מחיר משקפי מציאות מדומה, מחיר גוגל קארדבורד, מחיר אוקולוס ריפט
ליחצו פה
למאמרים מלאים מאתר המציאות המדומה של ישראל
כמה עולה משקפי מציאות מדומה ?

במאמר זה נעסוק בנושא המחירים של משקפי מציאות מדומה, ישנם מספר דגמים בולטים כיום, ואנחנו נדבר על מספר מהם.
CaesarOne-VR – משקפי המציאות המדומה מבית קיסר טכנולוגיות מחשבים בישראל, מכיוון שמדובר במוצר ישראלי ניתן לו כבוד ראשונים.

CaesarOne-VR  הינו דגם משקפי מציאות מדומה מבוסס אנדרואיד המשלב כמה קונספטים ביחד, מצד אחד המשקף מותאם בדיוק לפרוייקט הדגל של חברת גוגל ששמו גוגל קארדבורד, ומצד שני תומך גם ביכולות של משקפי מציאות מדומה אחרים.
משקפי המציאות המדומה של  CaesarOne-VR נותנות לנו את היכולת להשתחרר מכבלי המערכת של גוגל קארדבורד, ועל ידי כמה פעולות פשוטות נוכל לשחק את כל המשחקים החדשים ביותר שיש לנו במחשב.
במשקפי המציאות המדומה של CaesarOne-VR  ישנה אפשרות להפעיל אפליקציות מסוג מציאות רבודה, המשקף האיכותי והקל יחסית לדגמים האחרים הופך את המוצר להרבה יותר נוח לשימוש, בעזרת עדשות איכותיות נין לראות תמונה חלקה וברורה.
היתרון הענק של משקפי המציאות המדומה CaesarOne-VR  זה היכולת שלהם להתאים לכמעט כל סמארטפון קיים, גם אייפון גם גוגל גם LG  ועוד הרבה אחרים והכי חשוב חוסך הוצאות על משקפי מציאות מדומה מסורבלים ויקרים שכוללת בתוכם גם מסכים וציוד להתחברות למחשב.

המחיר בישראל: 399 כולל מע"מ, באתר החברה בישראל.
 
oculus rift מבית פייסבוק המוצר שהתחיל את הבהלה החדשה לזהב (בתחום המציאות המדומה בעולם).
משקפי המציאות המדומה של אוקלוס ריפט עלו לפייסבוק לא מעט, 2 מליארד דולר ליתר דיוק, ידוע שחברת אוקלוס היא שהתחילה את המרוץ המחודש ועל זה מגיע לה בהחלט כל הכבוד.
משקפי המציאות המדומה של אוקולוס ריפט עדיין בחבלי לידה וניתן לרכוש אותם כבר היום. רוב הקונים כיום, זה מפתחים בתחום התוכנה שרוצים לבנות לה אפליקציות.
משקפי המציאות המדומה של אוקולוס ריפט, בנויות בצורה, שבה אין שום צורך למכשיר סמארט פון כי המחשב כבר בתוך משקפי המציאות המדומה כולל שני מסכים אחד לכל עין.
משקפי המציאות המדומה של אוקולוס דורשות חיבור למחשב, חיבור מסורבל ועדיין לא קל למשתמש הממוצע, כמו כן המוצר עדיין לא בשל.
משקפי המציאות המדומה אוקולוס ריפט צפויה להגיע למפתחים במהלך חודש יולי הקרוב. לצערם של שחקנים רבים ברחבי העולם, החברה מבהירה שהחוויה הכללית עדיין אינה מושלמת ולכן אינה מוכנה לשוק הרחב, אלא רק ליוצרי ומפתחי המשחקים, למטרות לימוד והתאמה.
 
המחיר בישראל לדגם 2 החדש יותר: 1200 שקלים כולל מע"מ.
 
samsung  gear vr כמובן מבית סמסונג העולמית, מדובר במשקפי מציאות מדומה מבוססת מערכת הפעלה אנדרואיד.
משקפי המציאות המדומה מבוסס אנדרואיד של סמסונג, פונות לקהל הלקוחות של סמסונג בלבד, חשוב לציין שהדגם מתאים רק לסמארט פון נוט 4 של החברה כרגע.
משקפי המציאות המדומה של סמסונג מעוצבות יפה, ועובדות בשילוב מכשיר הסמארטפון נוט 4, כמו במכשירים נוספים המבוססים על פרוייקט המציאות המדומה של גוגל, לקוחות האתר יכולים להוריד משחקים ולשחק אותם בנוט 4 על גבי המכשיר.

המחיר באתר סמסונג העולמי: 250 דולר.


להמשך המאמר (ליחצו פה